Aktualności

Otwarcie nowej siedziby OSM NORTH

Stare powiedzenie mówi: "regulamin marynarki pisany jest krwią. Każdy punkt powstał w oparciu o jakiś pamiętny incydent, z którego wnioski zostały wyryte w burtach tonących okrętów lub zapisały się w pamięci tych, którzy grzebali martwych marynarzy."
Peter T. Deutermann - kapitan, pisarz „Na krawędzi honoru”

„Morze zwykle nie robi nikomu nic złego. Trzeba się tylko umieć z nim obchodzić.”
Patricia Schröder – pisarka, „Morza szept”

„Życie jest największym darem. Strzeż życia innego stworzenia tak jakby było twoim własnym, bo jest nim w istocie. Gdy spróbujesz ocenić wartość jakiegoś życia, okaże się, że dla najmniejszej istoty jest ono równie cenne jak dla największej.”
Lloyd Biggle Jr. - pisarz

Dlatego właśnie powstał nasz Ośrodek

Pracownicy Ośrodka

COVID - zapisy

Drodzy Państwo ze względu na okres pandemii i zwiększony reżim sanitarny ilość osób na szkoleniach musi być ograniczona, stąd też prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub emaliowy w celu zapisania się na szkolenie. Pomimo to odnowienia szkoleń (m.in. ratownik odnowienie, ITR odnowienie, pożarowy odnowienie) realizujemy na bieżąco, dostosowując terminy do Państwa potrzeb.


Facebook Aktualności

Dla Państwa wygody postanowiliśmy zamieszczać aktualne wydarzenia na naszym profilu w serwisie Facebook. Zapraszmy do obserwowania: